Yazar Ol 4K HDR Netflix'i Bedava İzle.Eğer sende Netflix ve diğer dijital içerikleri takip ediyorsan , ben filmimi dizimi belgeselimi istediğim zaman istediğim yerde izlerim diyorsan bu fırsat tamda senin için.


Netflix'e her ay para ödemeden bedava izlemek istermisin ? Bunun için yapman gerken tek şey haftalık 3 aylık toplam 12 adet içerik hazırlamak.

Nedir Bu İçerikler ? 
İzlediğiniz film dizi belgesel ve diğer yapımların içeriğine dair haber niteliği taşıyan inceleme ve yorumlar içeren minumum 250 kelimelik makaleler.

Daha detaylı olmak gerekirse bir filmi izledin beğendin yada beğenmedin yada vizyona yeni girecek bir dizi hakkında yeni bilgiler edindin, bu bilgileri bir makeleye çevirip siteye eklemeni istiyoruz.

Nasıl Katılırım ?
Deneme için senden 2 adet makaleyi world dosyasında oluşturup (film dizi belgesel vb. içeriğini kendiniz belirleyin) tayfunilme@netflixturkiye.org adresine mail atmanızı istiyoruz.

Yine aynı mail adresine isminiz soy isminiz ve telefon numaranızı eklemenizi istiyoruz.

Değerlendirme Ne Kadar Sürecek ? 
Gönderdiğiniz örnekler elimize ulaştıktan sonra diğer yazar adayları ile birlikte incelenecek ve size olumlu veya olumsuz olarak dönüş iki hafta içinde yapılacaktır.

Değerlendirmeyi Kazanırsam Ne Olacak ?
Eğer değerlendirmeyi kazanırsanız sitemizde bir deneme yazarı olarak başlayacaksınız ve haftalık 5 adet yeni makale girmeniz gerekecek , değerlendirmeyi kazandığınız anda yazar kaldığınız süre boyunca kullanabileceğiniz ücretsiz netflix hesabınız size gönderilecek.

Hediye Edilecek Netflix Hesap Nedir ? 
Hediye edilecek olan netflix hesabaı 4K HDR destekli 4 yazarın birlikte kullanabileceği hesaptır. Hesaplar şahsınız kullanımına özeldir , 3. şahıslar ile paylaşmanız veya size hediye edilen hesabın güvenliğini tehlikeye atmanız durumunda sistemden çıkartılabilirsiniz.

Sormak istediğim başka sorular var ? 
Sormak istediğiniz tüm sorular için tayfunilme@netflixturkiye.org mail adresinden ulaşabilir günün istediğiniz saati mail atabilirsiniz.

Yorumlar